Žaidimai dviems

Žaidimai dviems žaidėjams

Kai didelės kompanijos surinkti neįmanoma, bet žaisti norisi, tuomet gelbėja žaidimai dviems. Kai žaidime tik vienas priešininkas, lengviau dėlioti veiksmų planą ar strategiją, mažiau žmonių kliudys siekti laimėjimo.

Žaidimai dviems - kai nieko daugiau ir nereikia

Ką galima žaisti dviese?

Pirmiausia, galime prisiminti senesnius žaidimus: šaškės, šachmatai, laivų karas. Daugiau žaidėjų net negalime įsivaizduoti, nes jiems tiesiog nebus kur įsiterpti. Kiekvienas čia kovoja pats už save, niekas negali sudaryti jokių sąjungų (kartais juk ir taip būna).

Kortų žaidimus (klasikinius arba naujoviškus kaip UNO) taip pat galima žaisti dviese – nebūtina ieškoti daugiau žmonių. Galvojate, kad dviese nuobodu? Na jau tikrai ne – kai pagauna azartas, bet pralaimi, visada norisi revanšo. Vėliau atsitiesti jau reikia priešininkui ir taip iki begalybės.

Nepamirškite, kad ir kai kuriems strateginiams žaidimams užtenka dviejų. Išsiruoškite į romantišką kelionę „Ticket to ride“ žaidime. Nepamirškite, kad kelionės metu teks įveikti nemažai sunkumų, bet juk jūs dviese – kartu viską įveiksite. Deja, laimės tik vienas. Bet kelionės malonumai garantuoti abiems.

O gal visgi jūsų duetui medicina yra labiau prie širdies? Puiku! Žaiskite Pandemic. Čia jūs tapsite pasaulio gelbėtojais ir turėsite sukurti vakcinas nuo įvairių ligų. Beje, vienas prieš kitą čia nekovosite. Todėl po žaidimo galėsite kartu džiaugtis pergale arba vienas kitą paguosti dėl pralaimėjimo. Na ką, įsitikinote, kad dviejų žaidėjų pilnai užtenka geram laiko praleidimui?

Šachmatai - žaidžiama akis į akį

Ką daryti, kai žmonių yra mažiau nei nustatytas minimalus žaidėjų skaičius?

Kai žaidžiamas komandinis žaidimas, vienas žaidėjas gali žaisti už kelis veikėjus. Kad ir tame pačiame Pandemic žaidime. Jei norite turėti daugiau skirtingų sugebėjimų turinčių personažų, bet esate dviese, vienas iš jūsų gali valdyti kelis personažus iš karto. Tada prieš žaidimą kovos nebe 2, bet 3 ar net 4 veikėjai.

Žaidimuose, kuriuose laimėjimai vyksta atsitiktinumo dėka (kauliukų ridenimas ar pan.), vienas žaidėjas taip pat gali žaisti keliomis figūrėlėmis. Svarbiausia, kad jis tas abi savo komandas atskirtų ir viena kitai nepadėtų.

Žaidimai dviems galimi ir kai vienas žaidėjas valdo kelis veikėjus