Pokeris

Pokeris – kaip jį žaisti, kad pralaimėjimai nesitęstų per ilgai?

Pokeris yra labai populiarus ir tikrai įdomus žaidimas. Šiame puslapyje pateiksime naudingus patarimus žaidėjams, kurie dar tik pradeda savo pokerio kelią.

Pirmas ir svarbiausias dalykas – išmokti pokerio taisykles

Nežinant žaidimo taisyklių bei kombinacijų galingumų, labai sunku laimėti net vieną vienintelę pokerio partiją. Dažnai žaidėjai kliaujasi savo sėkme ir daro neaiškius veiksmus, nes tikisi laimėti. Deja, pirma taisyklės – paskui žaidimas.

Populiariausi pokerio patarimai pradedantiesiems

Venkite žaisti daug rankų

Ranka – tai geriausios surinktos kortų kombinacijos vertė.

Pradinė ranka – dviejų rankose laikomų kortų vertė.

Viena iš pagrindinių klaidų, kurias daro nauji pokerio žaidėjai, yra tai, kad atidžiai neišsirenka pradinių rankų. Aklai netikėkite, kad bet kuri ranka gali laimėti. Nors kartais būna atsitiktinumų, bet reikia žinoti, kad vienos pradinės rankos turi didesnes galimybes surinkti aukštesnės galios kombinacijas ir su jomis laimėti, o kitos nuveda tik į pralaimėjimą.

Venkite per daug blefų

Daugelis pokerio žaidėjų klaidingai mano, kad jie turi blefuoti tam, kad laimėtų. Pradedančiajam žaidėjui protingiau būtų susikurti tinkamas žaidimo strategijas, nes blefavimas dažnu atveju jums nepadės.

Pokerio žaidėjas

Prieš geresnius žaidėjus geriau nežaisti

Nors šis patarimas nieko nestebina, daugelis žaidėjų jo nepaiso. Jei susidursite su rimtesniais varžovais, tada lengviau pralaimėsite žaidimą. Kai oponentai silpnesni, šansai laimėti yra didesni.

Sutelkite dėmesį į tai, kelintas eilėje statysite

Eilė, kada darote savo statymus, yra svarbus pokerio žaidimų aspektas. Jūs esate geriausioje pozicijoje, kai esate paskutinis žaidėjas. Tokiu atveju prieš statydami galite matyti, ką daro kiti, kokia strategija jie vadovaujasi. Būdami geroje pozicijoje, turite didesnę galimybę laimėti.

Pokerio pozicija

Susitelkite į žaidimą

Žaisdami pokerį, visada turite stebėti varžovus ir jų žaidimo taktiką. Labai svarbu įsigilinti, kaip žaidžia jūsų priešininkai, nes tada galite tikėtis pakartotinų jų veiksmų ir galiausiai galbūt suprasite jų žaidimo strategiją.